fbpx

Hør gjerne fra deg!

Vil du vite mer om arbeidstilbudet på Nitor, hvordan du kan bli Nitorpartner, eller ønsker du mer informasjon om servicetjenester og produktene du kan kjøpe?

Hvordan kan vi hjelpe deg?

Send oss ord om hva du tenker på i skjemaet nedenfor, så kontakter vi deg innen én virkedag. Vi gleder oss til å høre fra deg! 

Administrasjonen

Kjetil Bakken
Daglig leder

kjetil.bakken@nitor.no
959 39 750

Heidi Bråten
Økonomi- og lønnsmedarbeider

heidi.braaten@nitor.no
67 91 34 40
900 42 667

Akbar Ali
Renholdsmedarbeider

akbar.ali@nitor.no
979 52 132

Arbeidsforberedende trening (AFT)

Glenn Andersen
Avdelingsleder

glenn.andersen@nitor.no
913 09 950

Rune Ahlman
Veileder

rua@nitor.no
940 01 172

Pål Wedde Buer
Veileder

pwb@nitor.no
468 19 023

Åse Karin Rønningen
Fagansvarlig AFT
Veileder

akr@nitor.no
902 64 541

Kristine Solbak Årnes
Veileder

kss@nitor.no
468 18 907

Hege Vestli
Veileder

hege.vestli@nitor.no
994 18 479

Regine Arnfinsen
Veileder

regine.arnfinsen@nitor.no
922 99 070

 

Maria Arthur
Veileder 

maria.arthur@nitor.no
458 41 114

Kjell Martin Holth
Veileder

kjell.martin.holt@nitor.no
475 19 365

 

 

Varig Tilrettelagt arbeid (VTA)

Glenn Andersen
Avdelingsleder

glenn.andersen@nitor.no
913 09 950

Juli Bernadotte
Veileder Godbiten

jb@nitor.no
940 13 291

Reeza Enciso
Veileder, Godbiten

reeza.enciso@nitor.no
902 01 071

Anita Hansen
Veileder, Rådhuskantina

anita.hansen@nitor.no
481 15 104
67 93 41 20

Knut Huse
Veileder, Losby kafé og besøksgård

khui@nitor.no
994 47 953
67 97 44 46 

Kari Jakab
Veileder, Rådhuskantina

kari.jakab@nitor.no
481 15 104
67 93 41 20

Gøran Johansen
Veileder, Godbiten

goran.johansen@nitor.no
902 01 071

Beate Opgård
Veileder, Losby kafé og besøksgård

bco@nitor.no
476 76 552
67 97 44 45

Kim André Rognerud
Veileder Godbiten

kim.andre.rognerud@nitor.no

Ole Kristian Sauge
Veileder, Losby kafé og besøksgård

oks@nitor.no
991 12 344

Pia Therese Holte
Veileder, Godbiten

pia.therese.holte@nitor.no

Jobbstart

Glenn Andersen
Avdelingsleder

glenn.andersen@nitor.no
913 09 950

Besa Gojnovci Mavraj
Veileder Jobbstart

besa.gojnovci.mavraj@nitor.no

Ole Petter Mikkelrud
Veileder Jobbstart

opm@nitor.no
902 96 173

Arbeidssenteret

Toril Karlsnes
Avdelingsleder

toril.karlsnes@nitor.no
922 70 171

Randi Ballangrud
Veileder

randi.ballangrud@nitor.no
951 75 305

 

Yma Karlstad
Veileder

yma@nitor.no
922 70 166

Lene Johansen Kose
Veileder

lene.kose.johansen@nitor.no 
908 48 185

Nina Hansen Muri
Veileder

nhm@nitor.no
940 11 939

Nina Lehne Kværnerud
Veileder

nlk@nitor.no
907 67 457

Karl Christian Våtvik
Veileder

kcv@nitor.no
906 18 148

Jon Eirik Nesset
Veileder

jon.eirik.nesset@nitor.no
913 07 401

Stein Kåre Laingen
Veileder

stein.kare.laingen@nitor.no
904 01 287

Vidar Segelstad
Veileder

vs@nitor.no
907 27 433

Ellen M. Kallestad
Veileder

emk@nitor.no
920 67 805

Boye Opoku
Veileder

bo@nitor.no
922 60 586

Ronny Aagren
Veileder

ronny.aagren@nitor.no
413 66 681

 

 

Ida Nysted
Veileder Seniortreffen

ida.nysted@nitor.no
926 70 160

LØA

Lene Bjerke Jensen
Avdelingsleder

lbj@nitor.no
902 94 770

Siri Vatle Gulbrandsen
Veileder

svg@nitor.no
994 08 310

Nina Karine Jacobsen
Veileder

nkj@nitor.no
907 05 578

Nitor AS

Kjennveien 153
1470 Lørenskog