fbpx

Hør gjerne fra deg!

Vil du vite mer om arbeidstilbudet på Nitor, hvordan du kan bli Nitorpartner, eller ønsker du mer informasjon om servicetjenester og produktene du kan kjøpe?

Hvordan kan vi hjelpe deg?

Send oss ord om hva du tenker på i skjemaet nedenfor, så kontakter vi deg innen én virkedag. Vi gleder oss til å høre fra deg! 

Administrasjonen

Kjetil Bakken
Daglig leder

kjetil.bakken@nitor.no
959 39 750

Birger Sommerstedt

bso@nitor.no
469 28 964

Heidi Bråten
Økonomi- og lønnsmedarbeider

heidi.braaten@nitor.no
67 91 34 40
900 42 667

Fellestjenester

Birgit Hovdsveen
Arbeidsveileder, Hammer kantine
Ansvarlig renhold

bh@nitor.no
979 52 132

Arbeidsforberedende trening (AFT)

Glenn Andersen
Avdelingsleder

glenn.andersen@nitor.no
913 09 950

Rune Ahlman
Veileder

rua@nitor.no
940 01 172

Pål Wedde Buer
Veileder

pwb@nitor.no
468 19 023

Åse Karin Rønningen
Fagansvarlig AFT
Veileder

akr@nitor.no
902 64 541

Kristine Stubø Solbak
Veileder

akr@nitor.no
468 18 907

Hege Vesli
Veileder

hege.vestli@nitor.no
994 18 479

Varig Tilrettelagt arbeid (VTA)

Glenn Andersen
Avdelingsleder

glenn.andersen@nitor.no
913 09 950

Juli Bernadotte
Arbeidsveileder Godbiten

jb@nitor.no
940 13 291

Reeza Enciso
Arbeidsveileder, Godbiten

reeza.enciso@nitor.no
902 01 071

Anita Hansen
Arbeidsveileder, Rådhuskantina

antita.hansen@nitor,no
481 15 104
67 93 41 20

Knut Huse
Arbeidsveileder, Losby kafé og besøksgård

khui@nitor.no
994 47 953
67 97 44 46 

Kari Jakab
Arbeidsveileder, Rådhuskantina

kari.jakab@nitor.no
481 15 104
67 93 41 20

Gøran Johansen
Arbeidsveileder, Godbiten

goran.johansen@nitor.no
902 01 071

Beate Opgård
Arbeidsveileder, Losby kafé og besøksgård

bco@nitor.no
476 76 552
67 97 44 45

Kim André Rognerud
Arbeidsveileder Godbiten

kim.andre.rognerud@nitor.no

Ole Kristian Sauge
Arbeidsveileder, Losby kafé og besøksgård

oks@nitor.no
991 12 344

Jobbstart

Glenn Andersen
Arvdelingsleder

glenn.andersen@nitor.no
913 09 950

Siri Gusland
Veileder Jobbstart

siri.gusland@nitor.no
922 70 165

Ole Petter Mikkelrud
Veileder Jobbstart

opm@nitor.no
902 96 173

Arbeidssenteret

Toril Karlsnes
Arvdelingsleder

tka@nitor.no
922 70 171

Randi Ballangrud
Arbeidsveileder

randi.ballangrud@nitor.no
951 75 305

 

Yma Karlstad
Arbeidsveileder

yma@nitor.no
922 70 166

Lene Johansen Kose
Arbeidsveileder

ljk@nitor.no
908 48 185

Nina Hansen Muri
Arbeidsveileder

nhm@nitor.no
940 11 939

Nina Lehne Kværnerud
Arbeidsveileder

nlk@nitor.no
907 67 457

Karl Christian Våtvik
Arbeidsveileder

kcv@nitor.no
906 18 148

Jon Eirik Nesset
Arbeidsveileder

jon.eirik.nesset@nitor.no
913 07 401

Stein Kåre Laingen
Arbeidsveileder

stein.kare.laingen@nitor.no
904 01 287

Vidar Segelstad
Arbeidsveileder

vs@nitor.no
907 27 433

Ellen M. Kallestad
Arbeidsveileder

emk@nitor.no
922 99 070

Boye Opoku
Arbeidsveileder

bo@nitor.no
922 60 586

LØA

Lene Bjerke Jensen
Avdelingsleder

lbj@nitor.no
902 94 770

Siri Vatle Gulbrandsen
Arbeidsveileder

svg@nitor.no
994 08 310

Nitor AS

Kjennveien 153
1470 Lørenskog