fbpx

Hvordan kan vi hjelpe deg?

Send oss ord om hva du tenker på i skjemaet nedenfor, så kontakter vi deg innen én virkedag. Vi gleder oss til å høre fra deg! 

Kundetorg

Erik Karlsen
Kundebehandler

kundetorg@nitor.no
67 91 34 40

Thomas Kristiansen
Kundebehandler

kundetorg@nitor.no
67 91 34 40

Administrasjonen

Kjetil Bakken
Daglig leder

kjetil.bakken@nitor.no
959 39 750

Heidi Bråten
Controller

heidi.braaten@nitor.no
67 91 34 40
920 69 856

Lene Bjerke Jensen
Markedssjef

lbj@nitor.no
902 94 770

Akbar Ali
Renholdsmedarbeider

akbar.ali@nitor.no
979 52 132

Arbeidsforberedende trening (AFT)

Glenn Andersen
Avdelingsleder

glenn.andersen@nitor.no
913 09 950

Pål Wedde Buer
Teamleder

pwb@nitor.no
468 19 023

Rune Ahlman
Veileder

rua@nitor.no
940 01 172

Kjell Martin Holth
Veileder

kjell.martin.holt@nitor.no
475 19 365

Kristine Solbak Årnes
Veileder

kss@nitor.no
468 18 907

Hege Vestli
Veileder

hege.vestli@nitor.no
994 18 479

Maria J. A. Uvsbakk
Veileder

maria.arthur@nitor.no
458 41 114

Nina Heum Listerud
Veileder

nina.listerud@nitor.no
922 70 165

Ole Petter Mikkelrud
Veileder

opm@nitor.no
902 96 173

Nina Karine Jacobsen
Veileder

nkj@nitor.no
907 05 578

Marita Sparby
Veileder

marita.sparby@nitor.no
413 44 369

Varig Tilrettelagt arbeid (VTA)

Glenn Andersen
Avdelingsleder

glenn.andersen@nitor.no
913 09 950

Lars Martin Laume
Teamleder, VTA

lars.martin.laume@nitor.no
982 04 933

Gøran Johansen
Veileder Godbiten

goran.johansen@nitor.no
902 01 071

Juli Bernadotte
Veileder Godbiten

jb@nitor.no
940 13 291

Kim André Rognerud
Veileder Godbiten

kim.andre.rognerud@nitor.no

Pia Therese Holte
Veileder, Godbiten

pia.therese.holte@nitor.no

Anita Hansen
Veileder, Rådhuskantina

anita.hansen@nitor.no
481 15 104
67 93 41 20

Kari Jakab
Veileder, Rådhuskantina

kari.jakab@nitor.no
481 15 104
67 93 41 20

Knut Huse
Veileder, Losby kafé og besøksgård

knut.huse@nitor.no
994 47 953
67 97 44 46 

Beate Opgård
Veileder, Losby kafé og besøksgård

bco@nitor.no
476 76 552
67 97 44 45

Ole Kristian Sauge
Veileder, Losby kafé og besøksgård

ole.sauge@nitor.no
991 12 344

Reeza Enciso
Veileder, Godbiten

reeza.enciso@nitor.no
902 01 071

Petter Gudbrand Karlsen
Veileder, Gofrukt

petter.gudbrand.karlsen@nitor.no
412 62 042

Arbeidssenteret

Toril Karlsnes
Avdelingsleder

toril.karlsnes@nitor.no
922 70 171

Randi Ballangrud
Veileder

randi.ballangrud@nitor.no
951 75 305

 

Yma Karlstad
Veileder

yma@nitor.no
922 70 166

Lene Johansen Kose
Veileder

lene.kose.johansen@nitor.no 
908 48 185

Nina Hansen Muri
Veileder

nhm@nitor.no
940 11 939

Nina Lehne Kværnerud
Veileder

nlk@nitor.no
907 67 457

Karl Christian Våtvik
Veileder

kcv@nitor.no
906 18 148

Jon Eirik Nesset
Veileder

jon.eirik.nesset@nitor.no
913 07 401

Stein Kåre Laingen
Veileder

stein.kare.laingen@nitor.no
904 01 287

Vidar Segelstad
Veileder

vs@nitor.no
907 27 433

Ellen M. Kallestad
Veileder

emk@nitor.no
920 67 805

Boye Opoku
Veileder

bo@nitor.no
922 60 586

Ronny Aagren
Veileder

ronny.aagren@nitor.no
413 66 681

 

 

Ida Nysted
Veileder Seniortreffen

ida.nysted@nitor.no
926 70 160

LØA

Åse Karin Rønningen
Teamleder

akr@nitor.no
902 64 541

Nitor AS

Kjennveien 153
1470 Lørenskog